ZIVA DESIGN spája slovenskú tradíciu s nadčasovým dizajnom a udržateľnosťou. Ručne vyrobené produkty zvyšujú osobnú pohodu človeka. 

 veľký tkaný koberec

NADROZMERNÉ TKANÉ KOBERCE

Víziou ZIVA DESIGN je navrhovať a vyrábať nadrozmerné ručne tkané koberce až do šírky 350 cm. Výrobcom nadrozmerných drevených tkáčskych strojov je americká spoločnosť AVL z USA. Veríme, že sa značke ZIVA DESIGN podarí prejsť postupnými krokmi  za svojím snom ako hovorí zakladateľka značky  „Od malých produktov k veľkým“. Vlastníctvo profesionálneho tkáčskeho stroja AVL zefektívni ručnú výrobu kobercov a umožní vytvárať kreatívne vzory a štruktúry.

 Priridne vlakno konope vzorka

100% UDRŽATEĽNOSŤ

Udržateľné  materiály pri výrobu ručne tkaných kobercov sú šetrné k životnému prostrediu. Môžu to byť chybové zvyšky z priemyselných pletiarni alebo tkáčovní, chybne potlačený alebo pokrčený textil, väčšie i menšie ústrižky bavlnených, ľanových, zmesových látok z krajčírskych dielní módnych značiek, nefarbené tkaniny a pleteniny z bavlny, biobavlny, ľanu, konope a vlny, v biokvalite. Plnohodnotné využitie pri ručnom tkaní kobercov majú aj zvyšky hovädzej kože, vlnenej plste, použitý no zároveň profesionálne čistý a ošetrený textil, džínsy, tričká a košele, 100% recyklované vlákna z vriec na kávu, kakao, čierne korenie a mnohé iné materiály.

 

 ručné tkanie

Značka ZIVA DESIGN dnes

ZIVA DESIGN, to je produkt remeselnej výroby, atraktívny a zaujímavý pre dnešnú generáciu

Zistiť viac