výber vzoriek

UMENIE MÁ POZITÍVNU ENERGIU

Veríme, že umením sa prenáša pozitívna energia. Každý ručne tkaný výrobok zachytáva zvuk tkáčskeho stroja a energiu, ktorú vkladáme do výrobku.

Snažíme sa do produktov vniesť vlastnú kreativitu. Inšpiráciu čerpáme v prírode a v podnetoch od ľudí.

U nás nájdete originálne ručne tkané produkty vhodné do moderných interiérových konceptov, komerčných alebo nekomerčných priestorov, pôsobiace prirodzene a nadčasovo. 

NAVRHNEME ORIGINÁLNY FIREMNÝ PRODUKT

Podľa vašej požiadavky vieme navrhnúť a pripraviť jedinečný ručne tkaný branding vystihujúci vizuálnu identitu vašich produktov, značky alebo firmy. 

 prírodné a udržateľné materiály ZIVA Design

PRÍRODNÉ A UDRŽATEĽNÉ MATERIÁLY

Kombinujeme prírodné a udržateľné materiály so zmyslom pre zmyslový zážitok. Materiál, z ktorého najčastejšie navrhujeme a vyrábame dizajnové interierové doplnky sú bavlna, biobavlna, konope a ľan. Máme radi nové výzvy, preto pre vás navrhneme a vyrobíme aj jedinečné výrobky z recyklovaného kašmíru, ovčej vlny, či zvyškov hovädzej kože.

Napíšte nám alebo zavolajte, radi spoznáme vaše návrhy a podnety aj  osobne.

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA

Môžete sa nám ozvať telefonicky, napísať nám email ziva@zivadesign.sk, správu na FB messenger alebo na WhatsApp, alebo nám jednoducho napíšte cez kontaktný formulár.
Preferujeme osobné stretnutie s vami v ateliéri ZIVA Design Studio, pretože vám chceme sprostredkovať priamy dotyk s materiálom, z ktorého sú naše produkty vyrobené. Dohodneme si osobnú návštevu u nás v ateliéri (prípadne u vás), a na začiatku sa naladíme na vaše predstavy a očakávania. Môžete si osobne vyskúšať tkanie na tkáčskom stave, pozrieť si a rukami sa dotknúť vzoriek tkaných štruktúr.

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Ak máte špecifické požiadavky na rozmery produktov, materiál, farby alebo vzor, dajte nám o tom vedieť a my sa pokúsime vyjsť vám v ústrety. Vypracujeme pre vás cenovú ponuku a po jej odsúhlasení vám v dohodnutom čase pripravíme všetky vami vybrané produkty.

Kontaktný formulár

PODPORA PRE DIZAJNÉROV A  ARCHITEKTOV

Vzorkovnicu tkaných textúr z bavlny, ľanu a konope, Vám zapožičiame vypísaním kontaktného formulára.  V prípade, že sa vám vybrané produkty hodia do vašich projektov a chceli by ste ich aplikovať priamo do vašich vizualizácií, poskytneme vám ilustračné fotografie produktov vo formáte PNG. Pri dlhodobej úspešnej spolupráci je podpora od nás pre vaše interiérové projekty samozrejmosťou a zdarma.

Máte záujem o spoluprácu?